Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

ilaç tozu için endüstriyel eleme makinesi

Friday, 17th January, 2020

PSL yüksek muhafaza izolatörü ve Russell Kompakt Elek, ilaç üreticisi için yenilikçi eleme çözümü sağlamak için birleşiyor

Powder Systems Limited (PSL), dünya çapında ilaç, kimya ve laboratuar endüstrilerine yüksek kaliteli özelleştirilmiş işlem ekipmanı tedarik eden zengin bir deneyim, mühendislik ve muhafaza süreçlerine sahiptir. Önde gelen bir ilaç üreticisi özelleştirilmiş bir farmasötik elek aradığında, PSL, özel bir çözüm sağlamak için ayırma teknolojisindeki küresel liderler olan Russell Finex ile uzmanlığı birleştirdi.

PSL-Kapsama-İlaç-Eleği-Russell-Finex

Müşterinin CGMP standartlarına göre güçlü bileşikler üretebilmesi için içerdiği bir tarama çözümü gerekliydi. PSL, kendi yüksek muhafaza izolatörünü Russell Kompakt Elek ile birleştirdi ve tehlikeli materyali güvenli bir şekilde elemek için benzersiz, güvenli ve kullanışlı bir çözüm sağladı ve 1.0 µg/m3’ten daha az mesleki maruz kalma sınırına sahip bileşikleri işleyebilir.

PSL izolatörü, operatörün ürünle doğrudan temastan güvenli bir şekilde uzak kalmasını sağlarken, haznenin iç kısmına sınırsız erişim sağlayan yarım gövde takımına sahiptir. Kompakt tasarımı sayesinde Russell Compact Sieve®, izolatörün içine kurulum için akıllı bir seçim oldu. Bu farmasötik elek, geleneksel endüstriyel eleklerin yarısından daha az bir boyutta doğru, yüksek kapasiteli eleme sağlar ve tüm kontaminasyonu doğru bir şekilde giderir. Bu vesileyle, patlama riski hedefleri doğrultusunda izolatörün dışında olması gereken elek motoru ile özelleştirilmiş bir versiyon üretildi. Bu nedenle, motoru elekten ayıran plakalı bir kontrol kabinine yerleştirildi.

Tüm makaleyi indirin:PSL’de özelleştirilmiş farmasötik toz taşıma sistemi

Russell Finex‘in özel ayırma çözümlerinin tüm gereksinimlerinizi nasıl karşılayabileceğini öğrenmek için Russell Finex ile iletişime geçin.  

<< Back

Blog Search

Blog Category

Blog Archive