Hakkimizda

1934’te kurulan Russell Finex, 20 milyon £’yi aşan yıllık maaşla 200’den fazla çalışana istihdam sağlayan uluslar arası bir grup haline gelmiştir ve 75 yılı aşkın süredir sürekli başarılı bir gelişim sağlamaktadır.

1934 yılında kurulan Russell Finex, yüksek kalitede eleme ve filtreleme teçhizatlarının tasarımında ve üretiminde bir dünya lideridir. Tam bir küresel yayılma için, İngiltere, Amerika, Belçika ve Hindistan’da ofisleri bulunmaktadır.

Geniş yelpazedeki eleklerimiz ve filtrelerimiz- özellikle Yiyecek ve Tıbbi ilaç piyasalarında olmak üzere- tüm sanayilere ve dünya çapındaki en büyük ve güvenilir şirketleri kapsayan geniş kapsamlı iş yerlerine ayırma yöntemleri sağlamaktadır.

Endüstrideki yüksek kalite titreşimli elekler için en geniş ürün yelpazesini sunmaktayız- böylece toz veya sıvı ürünleriniz en yüksek kalitede ve baştan sona kadar kirden tamamen arınmış olur.

Filtreleme teçhizatı çeşitliliğimiz, sıvılarınızda bulunan fazla miktarda kirliliği ortadan kaldırmak için idealdir. Yenilikçi, kendiliğinden otomatik temizlemeli sistemle donatılan filtrelerimiz, ürün israfını ve operatör bağlılığını en aza indirgerken, verimliliği maksimize eder.

Sıkı denetim süreçlerinin izlenmesi ve ISO 9001 onaylı olması tekrarlanabilirliğin ve izlenilebilirliğin sürdürülmesi anlamına gelmektedir ve her defasında en yüksek kaliteyi almanızı sağlar.