Müşteri Yorumları

Russell Finex alanında dünya lideridir ve yıllardır çok sayıda farklı endüstriye hizmet vermiştir. Eğer bir uygulamada seperasyon veya filtreleme çözümü gerekiyorsa daha önce benzer bir sorunu çözmüş olmamız çok muhtemeldir.
Ray Singh
Managing Director, Russell Finex

 

Müşterilerimiz hakkımızda neler söylüyor

“Süt tozunu standardize etmek için sadece Nestlé olarak değil Chile ve süt tozu ihraç edilen her ülke için kontrol eleği olarak kullanabileceğimiz bir elek istemiştir. 2mm aralıklara kadar ilerleyen endüstride hem bu kriteri sağlayan hem de üretim prosesini yavaşlatmayacak bir elek bulmak önemliydi.”
Nestlé Chile
Jaime Sanchez

jotun-installation
“Herhangi bir kontaminasyon riski, Russell kompakt elekler ile tamamen ortadan kalmış durumda. Yer değiştirdiğimiz döner üniteler ile karşılaştırıldığında sökmesi ve temizlemesi çok basit. Buna ek olarak, döner elek makinelerinde sıklıkla karşılaştığımız bir problem olan ürüne karışabilen naylon kasnak sorunu da tamamen ortadan kalktı.”
Jotun A/S
Idar Larsen
"Kompakt Elekler sayesinde ürün kalitesini yüksek tutarak üretkenliği maksimum seviyeye çıkardık. Bu titreşimli elekler sağlam, iyi yapılmış ve tasarımları hem kullanıcı dostu hem de temizlemek için kolayca açılıyor. "
Centura Foods
David Caddell
"Eminim ki Eko Filtre hem üretkenlik hem de atık azaltma anlamında kendi masrafını çıkardı. Fakat muhtemelen sağlık ve güvenlik anlamında sağladığı yararlar bize çok daha fazlasını kazandırdı. "
Neville Chemical Company
Rob Lonergan, General Manager Anaheim plant
“Vibrasonic sistemle medikal endüstrisinde, ince tozların ve su geçirmez partiküllerin boyut dağılıma göre ayrılmasını isteyen müşteriler ile çalışabiliyoruz. 150µm altı ya da 100 mesh üstü titiz sonuçlar isteyen her üretim prosesi böyle bir sistemle çalışmayı göz önünde bulundurmalı.”
Reading Alloys
Dr. Colin McCracken, Development Manager of Powder Products
“Azaltılmış bertaraf maliyeti ve büyük üretim artışı ile Liquid Solid Separator, UK’nin başta gelen kafeinsiz ve özel çaylarının üreticisi olan Finlay’s’in işini sürdürmesinde bütünleştirici bir rol oynuyor.”
Finlay’s
Malcolm Eade, Plant Manager
“Beş adet orijinal seperatörü, Russell Finex’ten yenileri ile değiştirdiğimiz zaman beslemeyi neredeyse %50 arttırdık.”
Zemex
Tom Oldaker, Plant manager Attapulgus site
"Özellikle Russell eleği seçtik çünkü Russell kalitesini daha önce deneyimlemiştik. Ekipmanların güvenilirliğinden kuşkumuz yok. Sunulan hizmet ise alanında tek. "
Royal Crown Derby, Derby
Brian Bourne, Slip House Manager
"Russell Finex firmasının tüm ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler üretmesi sayesinde biz de kendi müşterilerimize hızlı yanıt verebiliyoruz. Rekabetin çok yüksek olduğu sektörümüzde bu çok önemli anahtardır. Eski eleklerimize kıyasla kapasitemizi yarı zamanda iki katına çıkardık. Russell yedek parçaları çok çok uzun ömürlü ve 15 yıl önce satın aldığımız ilk eleğimizi hala kullanıyoruz. "
Toshiba
Becky Pitz, Senior Process Engineer, TABS Toner Products
"Russell Finex, 4 haftadan daha kısa sürede ekipmanımızın teslimatını gerçekleştirdi. Russell firmasının sağladığı iyi hizmet ile müşterilerimize en iyi çözümü kısa sürede sunma olanağına sahibiz."
Agrilectric
Quintin Richard, Packaging Supervisor
"Büyüme sürecimiz boyunca kalitemizi ve üretimimizi en iyi seviyeye çıkarmamızda Russell Finex elekler yanımızda oldu. Reçetesiz ilaçlarımızı üretirken ve diyet takviyelerimiz için çıtayı ilaç endüstrisi standartlarına yükseltirken büyümemizin en temel aktörlerinden biri oldular."
Enzymatic Therapy
Dave Hoffman, Production Lead
vibro screen separator
"Dünya çapında bilinen bir marka olmak bizim için paha biçilemez birşey. Yeni teknoloji Russell sistemlerimizi müşterilerimizin en yüksek kaliteyi yakalamak için kullandığını bilmek bize mutluluk veriyor."
Godiva Chocolate Inc.
Peter Van Ingelghem, Engineering and Maintenance Manager
"Russell Finex, herhangi bir ekipman almamıza gerek kalmadan bize test ünitesi sağlamaya gönüllü olan tek firmaydı. Bu sebeple deneme ünitesinin bizim için kesinlikle doğru ürün olduğuna karar vermeden önce üniteyi yaklaşık olarak bir ay kadar çalıştırdık.”
Veolia Environmental Services
Peter Hithersay, Plant Manager Sheffield