Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

Müşteri Yorumları

"Russell ile 20 yıldan daha fazla bir süredir ilgilenmekteyiz ve iyi ilişki kurduk. Bu arada, bu durum onların belirli işlem gereklilikleri bilgisine sahip olmalarından, sorulara hızlı bir şekilde cevap vermelerinden ve problem çözmek için doğru bilgi temin etmelerinden kaynaklanmaktadır. "

B.Girard, Roche

Roche Logo

"Eminim ki Eko Filtre hem üretkenlik hem de atık azaltma anlamında kendi masrafını çıkardı. Fakat muhtemelen sağlık ve güvenlik anlamında sağladığı yararlar bize çok daha fazlasını kazandırdı. "

Rob Lonergan, Neville Kimyasal Şirketi

Neville Chemical

"Azalan atık yok etme masrafları ve üretime daha fazla zaman kalmasında Sıvı Katı Ayırıcının rolü büyük. Finlay’s, İngiltere'nin lider kafeinsiz ve özel çay üreticisiyse bunda en büyük pay Sıvı Katı Ayırıcınındır. "

Malcolm Eade, Finlay’s

Finlays logo

"Elimizdeki beş ayırıcıyı Russell Finex ile değiştirdikten sonra verimliliğimiz neredeyse %50 arttı. "

Tom Oldaker, Zemex

Zemex Corp

"Kompakt Elekler sayesinde ürün kalitesini yüksek tutarak üretkenliği maksimum seviyeye çıkardık. Bu titreşimli elekler sağlam, iyi yapılmış ve tasarımları hem kullanıcı dostu hem de temizlemek için kolayca açılıyor. "

David Caddell, Centura Gıda

Centrua Foods

"Tesisimizde kullanmakta olduğumuz Russell Finex Sıvı Katı Separatörü, atıkların bertaraf masraflarında sağladığı tasarrufun yanı sıra duruş nedeni ile üretim süresinde oluşan kayıpları en aza indirmektedir. Finlay’s markasının İngiltere çapında lider çay üreticilerinden biri olmayı sürdürebilmesinde vazgeçilmez bir role sahiptir."

Malcolm Eade, Finlay’s

Finlays logo

"Özellikle Russell eleği seçtik çünkü Russell kalitesini daha önce deneyimlemiştik. Ekipmanların güvenilirliğinden kuşkumuz yok. Sunulan hizmet ise alanında tek. "

Brian Bourne, Royal Crown Derby

Royal Crown Derby

"Russell Finex firmasının tüm ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler üretmesi sayesinde biz de kendi müşterilerimize hızlı yanıt verebiliyoruz. Rekabetin çok yüksek olduğu sektörümüzde bu çok önemli anahtardır. Eski eleklerimize kıyasla kapasitemizi yarı zamanda iki katına çıkardık. Russell yedek parçaları çok çok uzun ömürlü ve 15 yıl önce satın aldığımız ilk eleğimizi hala kullanıyoruz. "

Becky Pitz, Toshiba

Toshiba Corporation

"Dünya çapında bilinen bir marka olmak bizim için paha biçilemez birşey. Yeni teknoloji Russell sistemlerimizi müşterilerimizin en yüksek kaliteyi yakalamak için kullandığını bilmek bize mutluluk veriyor."

Peter Van Ingelghem, Godiva

Godiva

"Russell Finex alanında dünya lideridir ve yıllardır çok sayıda farklı endüstriye hizmet vermiştir. Eğer bir uygulamada seperasyon veya filtreleme çözümü gerekiyorsa daha önce benzer bir sorunu çözmüş olmamız çok muhtemeldir."

Ray Singh, Russell Finex

Russell Finex Logo

"Büyüme sürecimiz boyunca kalitemizi ve üretimimizi en iyi seviyeye çıkarmamızda Russell Finex elekler yanımızda oldu. Reçetesiz ilaçlarımızı üretirken ve diyet takviyelerimiz için çıtayı ilaç endüstrisi standartlarına yükseltirken büyümemizin en temel aktörlerinden biri oldular."

Dave Hoffman, Enzymatic Therapy

Enzymatic Therapy

"Russell Finex, 4 haftadan daha kısa sürede ekipmanımızın teslimatını gerçekleştirdi. Russell firmasının sağladığı iyi hizmet ile müşterilerimize en iyi çözümü kısa sürede sunma olanağına sahibiz."

Quintin Richard, Agrilectric

Agrilectric

Bize ulaşın