Makine Seçici

Sizin için doğru makineyi bulun Makine Seçici
Sıfırla
  • Global sieving & filtration specialists


Sektörler

 

Günümüzde hemen hemen tüm ürünler için eleme veya filtreleme işlemi üretim sürecinin önemli bir parçasıdır. Russell Finex olarak, geniş tedarik ağımız aracılığı ile üretim süreçlerinizi iyileştirmek üzere tasarladığımız yüksek kalitede yenilikçi ekipmanlarımız ile gurur duyuyoruz.

Russell Finex piyasadaki en geniş eleme ve filtrasyon ekipmanı serisine sahiptir. Engin endüstriyel tecrübemizle prosesinizin tüm gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümü sunuyoruz. “Kritik Kontrol Noktaları Tehlike Analizi (HACCP)” şartlarını yerine getirmek yada ürününüz içeriğindeki belirli bir boyut üzerindeki bileşenleri yada kirliliği gidermek istiyorsanız, uzmanlığımız ile size yardımcı olabilir yada sizinle işbirliği içinde çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun en iyi çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz başlıca alanları görmek için aşağıdan seçim yapabilir yada ürün gamımızı inceleyebilirsiniz.

separation-equipment-for-food-and-beverage

Yiyecek ve içecek endüstrisi eleme ekipmanı

Yüksek performanslı elekler, seperatörlar ve kendinden temizlemeli sıvı filtreleri HACCP, HAZOP, PDA, USDA ve diğer yasal standartlarına uygun olan tasarım.

separation-equipment-for-pharmaceuticals

İlaç endüstrisi eleme ekipmanı

En yüksek kalitede materyal kullanımı ile kolay temizlenebilir hijyenik ekipmanlar ve daha kısa validasyon süresi için kapsamlı belgelendirme.

chemicals-industry

Kimya endüstrisi eleme ekipmanı

Seperatör ekipmanlar için üretim kalitesi teminatı, sabit partikül boyutu dağılımı ve ters akış önleyici ekipman.

coatings-industry

Kaplama endüstrisi eleme ekipmanları

Kaliteyi arttırmak ve geniş eleme aralıkları ile talebinize uygun ayırma ve filtreleme çözümleri.

ceramics-industry

Seramik Sektörü Eleme Ekipmanları

Çok çeşitli yüksek performans elekler, seperatörlar ve kendinden temizlemeli sıvı filtrelerindeki akış hızını korurken optimum partikül boyutuna ulaşma.

metal-powders-industry

Metal Toz Eleme Ekipmanları

Yüksek kapasiteli vibrasyonlu elek, seperatör ve ultrasonik sistemlerimiz ile sabit partikül boyut dağılımına ulaşma ve ürün kalitesini geliştirme.

Water-Processing1

Su arıtma eleme ve filtrasyon ekipmanları

Yüksek performans eleme ekipmanları, maliyet tasarrufu ve düşük su ayakizi sağlayan, etkili su geri kazanım fırsatı sunar.

recycling-industry

Geri dönüşüm eleme ve filtrasyon ekipmanlarä

Geri dönüşmüş plastiklerden akaryakıt geri kazanımı. Geri dönüşüm endüstrisi için çok çeşitli yüksek performans seperatörlerden seçim yapabilirsiniz.