Geri dönüşüm eleme ve filtrasyon ekipmanlarä

Geri dönüşüm için endüstriyel eleme çözümleri

Russell Finex, atık yığınlarını yönetebilmeleri için uzun yıllar boyunca üreticilere, atıkları işlemek için yeni çözümler üretmek ve onları kullanılabilir ürünlere dönüştürebilmek için devlet ve çevre ajanslarına yardım etmiştir. Gıda atıkları, geri dönüşen cam ve atık yağların geri kazanımları; hangisi ile ilgileniyorsanız Russell Finex’in talebinize uygun bir seperatör çözümü mutlaka vardır.

Geri dönüşüm endüstrisinde kullanılan kendinden temizlemeli filtreler, seperatörler ve titreşimli elekler için uygulama örneklerini aşağıda bulabilirsiniz. Bununla beraber, başka tip uygulamalar için de çözümlerimiz vardır. Özel uygulamalarınız hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Atık Yağ Geri Dönüşümü
Waste Oil

Yürürlükte olan birçok atık yönetim regülasyonu ile atık yağ bertarafı pahalı bir uygulamadır. Sonuç olarak çoğu firma yağ atıklarını, kullanılabilir akaryakıta dönüştürmenin yollarını aramaktadır. Örneğin; artık yakıt (RFO) ve biyodizel.

Plastik Geri Dönüşümü
Plastic Recycling

Piyasada mevcut yeni teknolojiler ve daha etkili tedarik zincirleri sayesinde plastik geri dönüşümü; plastik atık ve çevreye olan etkileri ile ilgili sorunların giderilmesine önemli katkılar sağlayan, büyüyen bir endüstridir.

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

"Russell Finex, herhangi bir ekipman almamıza gerek kalmadan bize test ünitesi sağlamaya gönüllü olan tek firmaydı. Bu sebeple deneme ünitesinin bizim için kesinlikle doğru ürün olduğuna karar vermeden önce üniteyi yaklaşık olarak bir ay kadar çalıştırdık.”
Veolia Environmental Services
Peter Hithersay, Plant Manager Sheffield