Yiyecek ve içecek endüstrisi eleme ekipmanı

Yiyecek ve içecek endüstrisindeki eleme ve filtrasyon ekipmanları

Gıda Endüstrisine yönelik olarak, elma suyundan çereze, Hindistan cevizinden baharatlara, undan soslara, pirinçten kepeğe ve daha birçok gıda maddesine dair özel yenilikçi çözümlerimizle tedarikçi ve danışman olarak yılların tecrübesine sahibiz.

Food-Process-Flow

Uzun yıllardır farklı gıda uygulamaları için elek, separatör ve filtreler üretiyoruz. Ayrıca dünya çapında başlıca gıda ve içecek firmalarından oluşan geniş bir referans listesine sahibiz.

Başlıca Uygulamalar

Süt Tozu
Milk Powder

Süt tozu elemede uzmanlaştık ve hazne kurutuculardaki, tek, çift ve çok aşamalı püskürtmeli kurutuculardaki çıkış ağzında oluşan tıkanmaların sebep olduğu üretim kaybı nedeni ile ne kadar zarara mal olduğundan haberdarız.

Önerilen ürün: Russell Compact Elek

Lor/Peynir Altı Suyu Seperasyonu
Dairies

Peynirin üretim sürecini ve lor/peynir altı suyu separasyonuna dair sorunları ayrıntılarıyla biliyoruz. Bakteriyofajdan kaynaklanan ilk çalışma anında oluşan arızalar, oksidasyonun lor üzerindeki etkisi ve peynir altı suyu köpüğünün lorun separasyonunda yarattığı sorunları biliyor ve bu sorunlar için çözümler üretiyoruz.

Önerilen ürün: Sıvı Katı SeparatörüFinex Ayırıcı

Unlu Mamüller
Bakery

Bir Hijyen Hattı üzerinde çalışırken operatörlerin sağlık ve güvenliğini korumak için özel olarak tasarlanan ekipmanlar sunuyoruz. Büyük miktarlarda un, şeker veya tuzun işlendiği yerlerde toz bulutlarının sebep olduğu bir patlama riskinin her zaman bulunduğunu biliyoruz. Bu nedenle ATEX onaylı makinelerimiz patlama riskinin bulunduğu gazlı veya tozlu ortamlarda güvenle kullanılabilir.

Önerilen ürünler: Russell Compact ElekRussell Compacy 3ü1 arada Elek

Kızartma Yağı
Cooking Oil

Hazır atıştırmalık gıdaların çoğu sürecin bir parçası olarak kızartılır. Kızartma yağının filtrelenmesi kayda değer tasarruf sağlar; ısı eşanjörlerinin temizlenmesi için harcanan zaman azalırken, kızartma yağının kullanım ömrü de uzatılır.

Önerilen ürünler: Russell Eco FiltreFinex Ayırıcı

Çikolata
Liquid Chocolate

Çikolata üretim aşamasında herbir transfer noktasında kontaminasyonu engellemek üzere kalite kontrolden geçirilir. Üretim aşamasından sonra kaplama, kalıba dökme/ püskürtme ve tüketiciye teslimden önce tankere yükleme aşamasına kadar olan işlemler, filtrasyon gerektiren tipik işlemlerdir. İşlenmiş çikolatadaki kontaminasyonlar da elimine edilmelidir.

Önerilen ürünler: Russell Eco FiltreFinex AyırıcıRussell Compact Elek

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın

vibro screen separator
"Dünya çapında bilinen bir marka olmak bizim için paha biçilemez birşey. Yeni teknoloji Russell sistemlerimizi müşterilerimizin en yüksek kaliteyi yakalamak için kullandığını bilmek bize mutluluk veriyor."
Godiva Chocolate Inc.
Peter Van Ingelghem, Engineering and Maintenance Manager