Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

İlaç

Uygulamanıza Özel Çözümler

50 yılı aşkın bir süredir kapsamlı pazar araştırmaları yapıyor; GSK, Pfizer, Wyeth ve Sanofi Aventis gibi başlıca ilaç üreticileriyle işbirliği içinde çalışarak uygulamalarınıza özel tasarım, kullanım kolaylığı ve performans anlamında beklentilerinizi karşılamak üzere teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz

Pharma-Coll

İlaç uygulamalarında kullanılan tüm ekipmanlarımızı en kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretiyoruz. Bunun yanında, özel polisaj tekniklerimiz sayesinde en yüksek kalitede yüzey pürüzlüğüne sahip Ra 0.1 standardını sağlıyoruz. Kolayca demonte edilebilen tasarımı ekipmanın kolayca ve derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Ayrıca ekipmanın uygunluğunun onay sürecinde gerekli prosedürleri hızlandırmak için kapsamlı bir dokümantasyon paketi temin ediyoruz.

Başlıca Uygulamalar

Formülasyon ve Katı Doz

Formulasyon ve katı dozların üretilirken en kritik aşama eleküstü ve elekaltı partiküllerin giderilmesi esnasında toz ve ara ürünler için doğru boyut dağılımını sağlamaktır. İstenen çözelti oranlarını sağlamak için bu aşama hayati önem taşır.

Önerilen ürünler: Russell Compact Elek, Finex Ayırıcı, Hızlı Finex 22, Russell Eco Filtre

Aktif Bileşenler

Aktif bileşenlerin işlenmesinde ekipmanımızın kullanıldığı dört temel alan vardır:

Elek tıkanıklığını ortadan kaldırma

Russell Vibrasonik Tıkanıklık Açma Sistemi özellikle ilaç endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tıkanmayı çözmek için yüksek frekansla eleğin kablolarını “harekete geçiren” titanyum transformatör, cilalanmış paslanmaz çelik haznenin içine yerleştirilmiştir.

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

Bize ulaşın