İlaç endüstrisi eleme ekipmanı

İhtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli özelleştirilmiş eleme ve filtreleme çözümleri

50 yılı aşkın bir süredir kapsamlı pazar araştırmaları yapıyor; GSK, Pfizer, Wyeth ve Sanofi Aventis gibi başlıca ilaç üreticileriyle işbirliği içinde çalışarak uygulamalarınıza özel tasarım, kullanım kolaylığı ve performans anlamında beklentilerinizi karşılamak üzere teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz

Pharma-Coll

İlaç uygulamalarında kullanılan tüm ekipmanlarımızı en kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretiyoruz. Bunun yanında, özel polisaj tekniklerimiz sayesinde en yüksek kalitede yüzey pürüzlüğüne sahip Ra 0.1 standardını sağlıyoruz. Kolayca demonte edilebilen tasarımı ekipmanın kolayca ve derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Ayrıca ekipmanın uygunluğunun onay sürecinde gerekli prosedürleri hızlandırmak için kapsamlı bir dokümantasyon paketi temin ediyoruz.

Başlıca Uygulamalar

Formülasyon ve Katı Doz
Formulation and Solid Dose

Formulasyon ve katı dozların üretilirken en kritik aşama eleküstü ve elekaltı partiküllerin giderilmesi esnasında toz ve ara ürünler için doğru boyut dağılımını sağlamaktır. İstenen çözelti oranlarını sağlamak için bu aşama hayati önem taşır.

Önerilen ürünler: Russell Compact ElekFinex AyırıcıHızlı Finex 22Russell Eco Filtre

Aktif Bileşenler
Sieving pharmaceutical excipients

Aktif bileşenlerin işlenmesinde ekipmanımızın kullanıldığı dört temel alan vardır:

  • API veya yüksek toksit oranına sahip ilaçlarda eleme veya filtreleme yapılırken çapraz kontaminasyonu ortadan kaldırmak çok önemlidir. Bu nedenle Russell Finex ekipmanlarının ürün geçişlerinde kolayca temizlenebilmesini sağlamıştır. Önerilen ürünler:
    Russell Compact ElekRussell Eco Filtre
  • · Değişmeyen içeriğe sahip, istikrarlı ve kaliteli bir ilaç üretmek için aktif bileşenlerin partikül boyut dağılımlarının en iyi düzeyde olması çok önemlidir. Önerilen ürünler: Finex AyırıcıHızlı Finex 22
  • API ve yüksek toksit oranına sahip ilaçlar söz konusu olduğunda toz içeriği genellikle sorun yaratabilmektedir. İşverenler çalışanlarının sağlığını korumak için yıllardır mesleki maruziyet limitleri (OEL) koymaktadır. OEL 5. düzey içerik limitine uyan ilk eleği biz geliştirdik ve toz içerim düzeylerini 1µg/m3 oranının altına çektik. Önerilen ürünler: Russell Compact Elek

Elek tıkanıklığını ortadan kaldırma
Active Pharmaceutical Ingredients

Russell Vibrasonik Tıkanıklık Açma Sistemi özellikle ilaç endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tıkanmayı çözmek için yüksek frekansla eleğin kablolarını “harekete geçiren” titanyum transformatör, cilalanmış paslanmaz çelik haznenin içine yerleştirilmiştir.

İlaç Tozları
vibratory sieve for pharmaceutical dust containment

İlaç tozlarını elerken toz kontaminasyonu problem olabilir. Çevir, Kilitle ve Şişir pnömatik kelepçe sistemiyle Russell Compact Airlock Sieve, bunun gibi problemleri azaltır.

Uygulama hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

"Büyüme sürecimiz boyunca kalitemizi ve üretimimizi en iyi seviyeye çıkarmamızda Russell Finex elekler yanımızda oldu. Reçetesiz ilaçlarımızı üretirken ve diyet takviyelerimiz için çıtayı ilaç endüstrisi standartlarına yükseltirken büyümemizin en temel aktörlerinden biri oldular."
Enzymatic Therapy
Dave Hoffman, Production Lead