Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

Kaplamalar

Kaplamalar Endüstrisi

Nasıl üretilmiş olursa olsun her türlü kaplama, uygulamada en iyi sonucu sağlayabilmek için üretimin bir aşamasında mutlaka filtrasyon veya eleme işlemine ihtiyaç duyar. Solvent bazlı sıvı boyadan toz kaplamayar, sıcak reçineden bizmut kaplamayar, demir kaplamadan emülsiyona kadar her biri kendine has özelliklere sahip birçok farklı kaplama uygulamasında ekipmanlarımız yaygın olarak kullanılmaktadır.

Coatings-Collage

Yıllar boyunca yüzlerce kaplama üreticisi ile birbirinden farklı birçok uygulama üzerine yaptığımız başarılı çalışmalarımız sayesinde etkileyici bir referans listesi oluşturduk.

Başlıca Uygulamalar

Sıvı Boya Filtrasyonu

Endüstriyel, evsel veya marin boyaları; su bazlı boyalar, fırça, püskürtme veya rulo ile uygulanan boyalar, alkid, vinil veya poliüretan gibi reçine bağlayıcılar için en uygun çözümü sunuyoruz.

Önerilen ürünler: Finex Ayırıcı, Russell Eco Filtre

Toz Kaplamalar

Son ürününüzün kalitesinde istikrarı sağlamak için eleme işlemi oldukça önemli bir aşamadır. Fakat toz üretimindeki en büyük eleme problemi, elek tıkanmasıdır. Russell Vibrasonic Tıkanık Çözme sistemi eleğin her daim temiz kalması için ultrasonik frekans kullanarak tıkanmayı engeller.

Önerilen ürünler: Russell Compact Elek, Vibrasonik Tıkanık Giderme Sistemi

Mürekkep ve Boyalar

Tipo baskı, litografik baskı, gravür ve fleksografik baskı mürekkepleri arasındaki farkı ve serigrafi, kabartma baskı ve çelik plaka mürekkeplerin kendine has özelliklerini biliyoruz. Uygulamalarınızın zorluğunu tecrübe ettiğimiz için artan beklentilerinizi karşılayabilmek, üretim kalitenizi daha ileriye taşıyabilmek için daha verimli ve etkili yeni filtrasyon ekipmanları ve teknikleri geliştirdik.

Önerilen ürünler: Russell Compact Elek, Vibrasonik Tıkanık Giderme Sistemi

Reçineler

Ürün kalitenizden ödün vermeden çevresel ve yasal düzenlemeler kapsamındaki zorlu şartları yerine getirmenizi sağlayacak çözümler sunuyoruz. Dekorasyon, bakım veya koruma amaçlı tüm reçine tiplerinde sizlere en iyi en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Önerilen ürünler: Russell Eco Filtre

Plastisoller

Otomotiv sektörü, zemin kaplama, duvar veya çatı kaplama, yapıştırıcı veya katkı maddesi için ürettiğiniz plastisollerde kalitenizi daha yükseğe taşımanız için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Önerilen ürünler: Finex Ayırıcı, Russell Eco Filtre, Russell Compact Elek

Kağıt Kaplamalar

Nişasta, kil, lateks veya renk pigmeti eleme işleminden su veya mürekkep filtrasyonuna kadar tüm uygulamalarınız hakkında bilgi sahibiyiz. Ürün kalitenizi artırmak için uygulamanıza özel çözümler sunuyoruz.

Önerilen ürünler: Russell Eco Filtre, Finex Ayırıcı, Russell Compact Elek.

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

Bize ulaşın