Kaplama endüstrisi eleme ekipmanları

Kaplama endüstrisindeki eleme ve filtrasyon makineleri

Nasıl üretilmiş olursa olsun her türlü kaplama, uygulamada en iyi sonucu sağlayabilmek için üretimin bir aşamasında mutlaka filtrasyon veya eleme işlemine ihtiyaç duyar. Solvent bazlı sıvı boyadan toz kaplamayar, sıcak reçineden bizmut kaplamayar, demir kaplamadan emülsiyona kadar her biri kendine has özelliklere sahip birçok farklı kaplama uygulamasında ekipmanlarımız yaygın olarak kullanılmaktadır.

Coatings-Collage

Yıllar boyunca yüzlerce kaplama üreticisi ile birbirinden farklı birçok uygulama üzerine yaptığımız başarılı çalışmalarımız sayesinde etkileyici bir referans listesi oluşturduk.

Başlıca Uygulamalar

Sıvı Boya Filtrasyonu
Liquid Paint

Endüstriyel, evsel veya marin boyaları; su bazlı boyalar, fırça, püskürtme veya rulo ile uygulanan boyalar, alkid, vinil veya poliüretan gibi reçine bağlayıcılar için en uygun çözümü sunuyoruz.

Önerilen ürünler: Finex AyırıcıRussell Eco Filtre

Toz Kaplamalar
Coatings

Son ürününüzün kalitesinde istikrarı sağlamak için eleme işlemi oldukça önemli bir aşamadır. Fakat toz üretimindeki en büyük eleme problemi, elek tıkanmasıdır. Russell Vibrasonic Tıkanık Çözme sistemi eleğin her daim temiz kalması için ultrasonik frekans kullanarak tıkanmayı engeller.

Önerilen ürünler: Russell Compact ElekVibrasonik Tıkanık Giderme Sistemi

Mürekkep ve Boyalar
Inks and Dyes

Tipo baskı, litografik baskı, gravür ve fleksografik baskı mürekkepleri arasındaki farkı ve serigrafi, kabartma baskı ve çelik plaka mürekkeplerin kendine has özelliklerini biliyoruz. Uygulamalarınızın zorluğunu tecrübe ettiğimiz için artan beklentilerinizi karşılayabilmek, üretim kalitenizi daha ileriye taşıyabilmek için daha verimli ve etkili yeni filtrasyon ekipmanları ve teknikleri geliştirdik.

Önerilen ürünler: Russell Compact ElekVibrasonik Tıkanık Giderme Sistemi

Reçineler
Resins

Ürün kalitenizden ödün vermeden çevresel ve yasal düzenlemeler kapsamındaki zorlu şartları yerine getirmenizi sağlayacak çözümler sunuyoruz. Dekorasyon, bakım veya koruma amaçlı tüm reçine tiplerinde sizlere en iyi en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Önerilen ürünler: Russell Eco Filtre

Plastisoller
Plastisol

Otomotiv sektörü, zemin kaplama, duvar veya çatı kaplama, yapıştırıcı veya katkı maddesi için ürettiğiniz plastisollerde kalitenizi daha yükseğe taşımanız için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Önerilen ürünler: Finex AyırıcıRussell Eco FiltreRussell Compact Elek

Kağıt Kaplamalar
Paper Coatings

Nişasta, kil, lateks veya renk pigmeti eleme işleminden su veya mürekkep filtrasyonuna kadar tüm uygulamalarınız hakkında bilgi sahibiyiz. Ürün kalitenizi artırmak için uygulamanıza özel çözümler sunuyoruz.

Önerilen ürünler: Russell Eco FiltreFinex AyırıcıRussell Compact Elek.

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

jotun-installation
“Herhangi bir kontaminasyon riski, Russell kompakt elekler ile tamamen ortadan kalmış durumda. Yer değiştirdiğimiz döner üniteler ile karşılaştırıldığında sökmesi ve temizlemesi çok basit. Buna ek olarak, döner elek makinelerinde sıklıkla karşılaştığımız bir problem olan ürüne karışabilen naylon kasnak sorunu da tamamen ortadan kalktı.”
Jotun A/S
Idar Larsen