Mürekkep Ve Boya Filtrasyonu

Boya Ve Mürekkeplerin Içeriğindeki Dağılmamış Pigmentler Gibi Kontaminasyonların Giderilmesi Için “Kendini Temizleyen” Filtrasyon Çözümleri

Benzersiz sıyırıcı sistemi ve yeniden kullanılabilir filtre elemanına sahip tasarımı ile Russell kendini temizleyen filtreler, torba ve sepet tipi geleneksel filtreleme yöntemlerinin aksine çevre dostu bir alternatiftir.

9620
Yaygın olarak son ürün kalitesini güvence altına almak üzere paketleme öncesine yerleştirilerek dağılmamış pigmentler gibi kontaminasyon risklerini ortadan kaldırır. Geleneksel filtrelerin aksine gözenekler tıkanmadığı için ürün kalitesi üretimin her anında en üst seviyededir. Filtre elemanı tekrar tekrar kullanılabildiği için sarf malzeme maliyeti yoktur. Filtrenin tıkanmadan dolayı temizlenmesi için harcanan işçilik ve zaman kaybı asgari düzeye iner. Filtrasyon kapalı bir ortamda gerçekleştiği için çevre kirliliği yaratmaz. Atık ürün miktarını ve iyi ürün israfını en aza indirir. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde filtrenin montajı ve demontajı oldukça pratiktir. Russell Filtreler, dünya genelinde mürekkep ve boya üreticileri için proseslerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Russell Finex Kendi Kendini Temizleyen Filtre – Mürekkep Ve Boyalarınızın Kalitesini Güvence Altına Alır.

Kendi Kendini Temizleyen filtre Russell Eco Filter®

  • Paslanmaz çelik malzemeden üretilen filtre elemanı tekrar tekrar kullanılabildiği için kontamine torbalar yada kartuş filtreler gibi bertaraf sorunu yoktur.
  • Filtrasyon kapalı hazne içinde gerçekleştiği için ürününüz dış kirliliklerden korunur.
  • Kendini temizleyen tasarımı sayesinde aynı kalitede ve yüksek kapasitelerde üretim yapmanızı sağlar.
  • Zaman ve işçilik kayıplarını en aza indirerek, maliyetlerinizi düşürür.

Kendi Kendini Temizleyen Endüstriyel filtrelerimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında daha geniş bilgi içinBizimle İrtibata Geçin.