Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

Sıvı Boya Filtrasyonu

Kendini Temizleyen Russell Eco Filtre boya içindeki kontaminasyonun giderilmesi için en ideal çözümdür.

Eleme ve filtreleme ile kontaminasyonun giderilmesi hemen hemen tüm endüstriler için en temel proseslerden biridir. Bu aşamada esas olan, ürünün içeriğindeki kirliliğin en güvenilir yöntemle ayrıştırılarak son ürün kalitesinin güvence altına alınması ve mutlak memnuniyet sağlamaktır. Filtrasyon aşaması, özellikle yüksek kontaminasyon riski taşıyan sıvı boya endüstrisinde önemli bir prosestir. Sıvı boyada kontaminasyonun kaynağı havadaki partiküller, ürünün tam karışım sağlanamamış kısımları, üründen dolayı oluşabilen tabakalaşma gibi üretimin herhangi bir aşamasında meydana gelebilecek kirlilikler olabilir.

Sıvı boyanın filtrasyonuna ilişkin bu videoda göreceğiniz gibi, Endüstriyel Filtreler Russell Eco Filtre®, firma güvenirliliğinizi pekiştirecek ve müşterilerinizin beklentisinin ötesinde bir performans sağlayacaktır.

Endüstriyel Filtreler, sıvı boya endüstrisinde sıklıkla üretim hattında ve yaygın olarak karıştırma aşamasını takip eden paketleme işleminin hemen öncesinde kullanılır. Filtrasyon işlemi için torba tipi, sepet tipi veya kendini temizleyen dinamik filtre seçenekleri mevcuttur. Tüm bu filtreler aynı amaç için kullanılıyor olsalar da Russell Finex firması tarafından üretilen dinamik tasarıma sahip kendi kendini temizleyen filtreler işlevselliği torba veya sepet tipi filtrelere kıyasla çok gelişmiştir.

Kendini Temizleyen Russell Eco Filtre® boya içindeki kontaminasyonun giderilmesinde en ideal çözümdür. Benzersiz dinamik sıyırıcılı SpiroKlene™ tasarımı sayesinde, filtrenin iç yüzeyi kesintisiz temizlenir ve filtre gözenekleri sürekli açık kalır.

Kendini Temizleyen Russell Eco Filtre®’nin Avantajları:

Russell SpiroKlene™ dinamik sıyırıcı sistemin avantajları:

Bize ulaşın