Kimya endüstrisi eleme ekipmanı

Kimyasal işleme için yüksek performanslı eleme ve filtreleme ekipmanı

Toz, granül, sıvı, karışım veya süspansiyon şeklindeki tüm kimyasallar tepkime, karıştırma, ayırma, öğütme veya ezme gibi temel işlemlerden geçerek üretilir. Bir sonraki üretim aşamasına geçmeden önce kalite kontrol, kimyasal ürünlerin rafine edilmesi veya kalitenin iyileştirilmesi için separasyon ekipmanına gereksinim vardır.

Chemicals-Collage

 

Russell Finex olarak pek çok farklı uygulamada kullanılmak üzere geliştirdiğimiz özgün tasarıma sahip ekipmanlarımızın dünya çapında bilinen birçok kimyasal üreticisi tarafından kullanılıyor olması bize gurur veriyor.

Başlıca Uygulamalar

Zirai ilaçlar
Agrochemicals

Russell Finex sürekli büyüyen zirai ilaç endüstrisini yakından takip etmekte ve üreticilere üretkenlikten ödün vermeden mümkün olan en iyi ürün kalitesini yakalama imkanı sunmaktadır. Zararlı bitkileri öldürücü ilaçlar, mantar üretiminde kullanılan ilaçlar, böcek ilaçları ve daha birçok uygulama için size özel çözümler üretiyoruz.

Önerilen ürünler: Finex AyırıcıRussell Eco Filtre

Solventler
Solvents

Çevre kirliliği ile ilgili artan hassasiyet nedeni ile solvent üretiminin çevreye olan olumsuz etkilerini en aza indirmek giderek daha çok önem kazanıyor. Elek ve filtrelerimiz solvent üreticilerinin beklenti ve isteklerini karşılayabilmek üzere defalarca test edilmiştir. Verimlilik ve iş güvenliği açısından üstün bir performansa sahiptir. Üstelik, organik solventlerin çoğunluğu yanıcı olduğu için, tüm Russell Finex ekipmanları gazlı ve tozlu ortamlarda kullanıma uygun olarak ATEX sertifikasyonuna sahiptir.

Önerilen ürünler: Hızlı Finex 22Russell Eco Filtre

Mineraller
Minerals

Tuz (NaCl), talk (sabuntaşı) ve kireçtaşı (CaCO3) son derece yaygın ve yüksek hacimlerde kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle üretim kapasitesi azami değerde korunarak kirliliğin giderilmesi büyük önem taşır. Ayrıca son ürün kalitesini sağlayabilmek için boyut dağılımının istikrarlı ve aynı oranda olması gerekir.

Önerilen ürünler: Russell Compact ElekFinex Ayırıcı

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

“Russell Compact Sieve’i üretim hattının sonuna kurarak ürünün kalitesini garantiledik. Bu ekstra kalite kontrolü ile ürünümüzün kontamine olmadığını sağlama aldık. Bu eleği aldığımız için çok memnunuz ve Russell Finex’i, elek ihtiyacı olan tüm üreticilere tavsiye ediyoruz.”
Promat International N.V.
Koen Nijs