Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

Seramik

Seramik Endüstrisi ve Russell Finex

Russell Finex, seramik endüstrisine özgü uygulamalarda hizmet vermeye 1950’li yılların başlarında başladı. Müşterilerimizle dirsek teması içinde çalışarak ve yeni teknolojiler geliştirerek günümüzde seramik endüstrisi için en geniş elek ve filtrasyon ekipmanı yelpazesini sunan firma haline geldik.

Ceramics-Collage

Russell Finex pek çok farklı seramik uygulaması için sunduğu ekipman yelpazesi ile dünya çapında seramik üreticilerine ekipman tedarik etmektedir.

Başlıca Uygulamalar

Sırlama

Russell Finex’in seramik endüstrisine ilişkin en derin bilgi birikimi sır üzerinedir. Dekorasyon veya koruyucu sırlama işlemleri, sıhhi tesisat, züccaciye, fayans veya elektrik porselenleri imalatında ihtiyacınıza uygun teknolojik çözümü sunuyoruz.

Önerilen ürünler: Russell Compact Elek, Finex Ayırıcı, Hızlı Finex 22

Seramik Tozları

Seramik tozu pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Seramik tozu; yapı seramiğinde, elektronik seramiğinde, seramik kaplamalarda, kimyasal işlemlerde ve çevreyle alakalı seramiklerde oldukça önemli bir bileşendir. Russell Finex olarak, seramik tozunun kendine has özelliklerine ilişkin bilgi birikimiz ve uzmanlığımız ile ürün kalitenizi artırmanızı sağlıyoruz.

Önerilen ürünler: Russell Compact Elek, Finex Ayırıcı, Hızlı Finex 22

Kil Tortusu

Kil hamuru, kilin su ve başka bileşenlerle karıştırılarak bir kalıba dökülebilecek şekilde hazırlanmasıyla elde edilir. Çamur döküm olarak adlandırılan bu yöntem ince ve detaylı ürünlerin yapımında kullanılır. Russell Finex kil hamuru endüstrisini tam anlamıyla tanımakta ve ürün kalitenizi artırmanız için özel eleme ve separasyon çözümleri sunmaktadır.

Önerilen ürünler: Russell Compact Elek, Finex Ayırıcı

Yoğruk Kil ve Porselen Kili

Beyaz seramik takımlarının çoğunda yoğruk kil ve porselen kili bulunur. Yoğruk kil tabağın şeklini almasına yardım ederken ısıl işlem öncesi yapıyı güçlendirir. Porselen kili ise nesneye ekstra beyazlık verir. Russell Finex olarak, her iki malzeme ile ilgili sahip olduğumuz deneyim ile ürün kalitenizi artıracak en uygun separasyon ekipmanını sağlarız.

Önerilen ürünler: Finex Ayırıcı, Eco Separatör

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

Bize ulaşın