Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

Su ve Çevre

Su ve Çevre Çözümler ve Russell Finex

Yıllardır atık suyun bertaraf öncesi temizlenmesinde etkin süreçler sunuyoruz. Son zamanlarda daha yeşil enerji üretme ve mevcut enerji üretim süreçlerini iyileştirme konusunda kendimizi ve dolayısı ile sizin prosesinizi geliştirmeye odaklanmış durumdayız.

Environmental-Coll

Yıllar boyunca çevresel etkileri iyileştirmeye önem veren yüzlerce müşterimiz ile birbirinden farklı birçok uygulama üzerine yaptığımız başarılı çalışmalarımız sayesinde etkileyici bir referans listesi oluşturduk.

Başlıca Uygulamalar

Su Arıtma

Son yıllardaki çevresel düzenlemeler gereği su içindeki katının belirli bir oranın altında tutulması gerekmekte yada katı, BOİ (Biyolojik Oksijen İhtiyacı) veya KOİ (Kimyasal Oksijen İhtiyacı) içeriğine göre ücrete tabi olarak bertarafına izin veriliyor. Atık bertarafı için söz konusu masrafları azaltmak veya tamamen ortadan kaldırmak için suyu temizlemek daha ekonomik bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Russell, atık bertaraf maliyetlerinde tasarrufun yanı sıra su dahil pek çok yan ürünün geri kazanımını sağlıyor.

Önerilen ürünler: Russell Eco Filtre, Sıvı Katı Separatörü

Çamaşırhane Suları

Çamaşırhane endüstrisi ve buna benzer pek çok endüstride suyun çok önemli bir rolü vardır. Suyu geri kazanımı veya arıtılması sayesinde, çevresel olumsuz etkiler azaltılırken şirket karlılığına katkı sağlanmış olur.

Önerilen ürünler: Finex Ayırıcı, Sıvı Katı Separatörü

Enerji

Russell Finex’in ilgilendiği en yeni uygulamalardan biri de yakıt üretimidir. Mısır koçanından etil alkol üretimi, soya fasulyesinden veya kolza tohumundan biyodizel üretimi, geri kazanım yağlarından veya herhangi bir enerji kaynağından hidrokarbon üretimine kadar pek çok işlemde filtreleme her zaman en temel aşamadır.

Önerilen ürünler: Russell Eco Filtre, Sıvı Katı Separatörü.

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

Bize ulaşın