Su arıtma eleme ve filtrasyon ekipmanları

Russell Finex’te su işleme eleme çözümleri

Yıllarca, atık suyun bertaraf edilmeden önce temizlenmesine ve etkili proseslere yardımcı olduk. Son zamanlarda da daha yeşil enerji kaynakları üretmeleri ya da mevcuttaki enerji üretimlerini geliştirmeleri için firmalara yardım etmeye odaklandık.

Environmental-Coll

 

Yüzlerce firma ile çevre etkilerini geliştirmeleri için yakından çalıştık ve büyük firmaları içeren etkileyici bir referans yarattık.

Başlıca Uygulamalar

Su Arıtma
Water Treatment

Son zamanlarda çevre yönetmelikleri, aşırı katı yükü olan suların deşarjını yasaklıyor ya da sıvı miktarına göre (BOD ve COD) arıtımları için ücretlendiriyorlar. Bu, mantıklı bir uygulama; böylelikle bu yönetmelikler, suyu temizlemek için maliyetten kaçınmayı ya da maliyeti azaltmayı, suyu işleyenlerin de suyun kendisi dahil birçok yan ürünün ıslahını yapmalarını teşvik ediyor. Böylelikle iki tarafın da kazançlı çıkması sağlanıyor.

Daha detaylı bilgi edinmek ve önerilerimizi almak için Bize Ulaşın.

“Azaltılmış bertaraf maliyeti ve büyük üretim artışı ile Liquid Solid Separator, UK’nin başta gelen kafeinsiz ve özel çaylarının üreticisi olan Finlay’s’in işini sürdürmesinde bütünleştirici bir rol oynuyor.”
Finlay’s
Malcolm Eade, Plant Manager