Bizi Arayın +44 (0) 208 818 2000

Servis-Bakım

Geniş kapsamlı satış ve sonrası desteği

Russell Finex’in şiarı “Müşterinin güveni, olmazsa olmazımızdır”, müşteri hizmetlerine ne kadar önem verdiğimizi gösteriyor. Tam müşteri memnuniyeti yaratmaya inanıyoruz, kapsamlı satış sonrası hizmetlerimiz de bu inancımızı destekliyor.

Russell Finex olarak, üretim hattınızı işler halde tutmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tam da bu yüzden yedek parça depolama işlemine önemli miktarda yatırım yaptık. Dünya çapındaki resmi distribütörlerimiz de en çok talep edilen yedek parçaları deposunda bulunduruyor. Yani nerede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz parçanın hızlıca elinize teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

SparesRussell Finex olarak, üretim hattınızı işler halde tutmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tam da bu yüzden yedek parça depolama işlemine önemli miktarda yatırım yaptık. Dünya çapındaki resmi distribütörlerimiz de en çok talep edilen yedek parçaları deposunda bulunduruyor. Yani nerede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz parçanın hızlıca elinize teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm parçalarımız en yüksek kalitededir. Parçaların tam uyum sağlayacağını, üstün yıpranma direncine sahip olduğunu ve uzun ömürlü olduğunu taahhüt ederiz. Gerekirse tüm parçalar için uyum sertifikası da sunabiliriz. Bunların yanında, tükenebilen yıpranan aşınma parçaları dışında tüm yedek parçalarımız üretim veya materyal hatasına karşı 12 ay garantilidir.

Ayırıcı ekipmanınızın kullanılabilirliğini ve performansını artıran servis ve iyileştirmeler

Kafes süzgeç

Kafes süzgeç

Katı kalite teminat prosedürlerinden geçmiş olan en kaliteli süzgeçleri kullanıyoruz. Bu durum hassas süzgeç aralığı sunar ve süzgeç gerilimi sağlanır. Böylece tekrarlanabilir ürün kalitesi elde edilir. Daha fazla oku…

Devamını oku >>

Russell Süper Kelepçe

Russell Süper Kelepçe

Kolay açılıp kapanabilen kelepçeler, istikrarlı ve tek biçimli kelepçe basıncıyla sık sık yeniden ayarlama sorununu ortadan kaldırıyor. Daha fazla oku…

Devamını oku >>

Manyetik Ayırıcı

Manyetik Ayırıcı

Tamamen paslanmaz çelikten imal edilen bu manyetik ayırıcı, kuru tozların taranması esnasında demirli kirlerin kontrolü için en iyi çözümü sunuyor. Daha fazla oku…

Devamını oku >>

Russell Kapaklı Ağız

Russell Kapaklı Ağız

Russell Kapaklı Ağız, elek ve ayırıcılardaki eleküstü ürünlerin dışarı atılmasını önleyerek ürünün süzgeçte daha çok kalmasını ve iyi ürün israfının azalmasını sağlıyor. Daha fazla oku…

Devamını oku >>

Russell Vibrastop

Russell Vibrastop

Russell Vibrastop ile aşırı hareket ve gürültü azaltma

Devamını oku >>

Russell Filtre Kontol Sistemi

Russell Filtre Yönetme Sisteminde operatör kullanmaya gerek yoktur. Sistem, operatör kullanmaya gerek kalmadan filtreleme işlemini sürekli olarak takip eder.

Devamını oku >>

Filtreler için Kapak Desteği

Filtre Alt Kapak Desteği

Filtre Kapak Desteği, temizleme ve bakım esnasında süzgeçlerin güvenle sökülüp takılmasını sağlayarak operatörlere destek olur.

Devamını oku >>

Bize ulaşın