Kafes Süzgeç

Yüksek Kaliteli Elek Ve Filtreler Için Yüksek Kaliteli Süzgeç Tarama

Titreşimli eleme ekipmanınız ve süzgeç yenileme hizmetleri için yardımcı birim seçerken en çok dikkat etmeniz gereken faktörlerden biri de kaliteli süzgeçtir. Tüm serinizi tamamlarken Russell Finex’in sadece en kaliteli ürünü kullandığı kafes süzgeçlerini seçin.

Mesh-dept-2013-to-be-used-web-version

Russell Finex süzgeç yenileme hizmetleri

Eğer süzgeciniz kırılırsa, gerginliği azsa veya hasarlıysa, tüm süzgeç çerçevesini değiştirmek yerine süzgecin yeniden takılması çoğu zaman daha ekonomik bir seçenektir. Russell Finex, sunduğu hızlı ve kaliteli süzgeç yenileme hizmetinden gurur duyuyor. Bu hizmet sayesinde ekipmanınızın en yüksek standartlarda bakımının yapıldığını bilerek rahat bir nefes alabilirsiniz. Size bu hizmetle her zaman kaliteli üretim imkanı sunarken işin aksama süresini de en aza indiriyoruz.

Russell Finex’te mevcut süzgeç teknikleri:

meshing

  • Vibrasonik Süzgeç – Ultrasonik tıkanık giderme sistemleri üç kritik unsura dayalıdır; süzgeç çerçevesi, süzgeç ve VDS sistemi. Güvenebileceğiniz, sürdürülebilir performansı almak içim sistemin her bir unsurunun bakımı çok iyi yapılmalıdır.
    VDS hakkında daha fazla bilgi alın
  • 2m’ye kadar dayanıklı yapıştırma – Russell Finex markasına ait olmayan süzgeç çerçeveleri dahil bir dizi süzgeç tipinde dayanıklı süzgeç yenileme hizmeti veriyoruz.
  • Gıda ve Tıbbi ürünler endüstrisinde de uygulanabilir – kaliteli gıda ve tıbbi ürünler uygulamaları için FDA 175.300 onaylı beyaz, güvenilir bir yapıştırıcı kullanılır.
  • Yüksek ısıya/çözücü maddeye dayanıklı yapıştırma – Russell Finex geleneksel yapıştırıcılar için sorun yaratabilecek pek çok farklı ortama uygun yapıştırma yöntemleri sunuyor.
  • Ekstra güç için spot kaynaklı/destekli süzgeçler – süzgecin çok yukarısından verilen üründen kaynaklanan etki hasarı olasılıklarında sıklıkla kullanılır.
  • Mandallanan süzgeç çerçeveleri – Çözücüye dayanıklı yapıştırıcı daha yüksek gerilimli süzgeçler yaratsa da tarama eleklerini sahada yenilemek isteyen şirketler için mandalla tutturulan süzgeçler de iyi sonuçlar verebilir.

Russell Finex süzgeç hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için Bize Ulaşın.

Russell Çerçeve Koruyucu™ Ile Depolama Esnasında Süzgeç Çerçevelerinizi Koruyun.
frame-guard

The Russell Frame Guard

Russell Çerçeve Koruyucu; süzgeç eleklerini ve manyetik ayırıcıları kullanım dışındayken olası kirlenmeden korumak için tasarlanan, süzgeç çerçevelerinin ömrünü uzatan kaliteli ve dayanıklı bir depolama sistemidir.

Bize Ulaşın