HSBC Global Bağlantılar

Russell Finex, prestijli HSBC Global Bağlantılar yarışmasında bölge finallerine ulaştı.

HSBC Blogİlk defa 2012 yılında düzenlenen HSBC Global Bağlantılar yarışması, yenilikçi ve orta düzey işletmeleri teşvik etmek ve denizaşırı gelişimlerini ilerletmek amacıyla desteklemeyi amaçlayan bir inisiyatiftir. Birleşik Krallık bünyesindeki beş bölgeden 6000 işletme arasından, her bir bölgeden 6 işletme, 6 milyon Pound’luk ödül ve aynı zamanda 120.00 Pound’luk ek ödülü alabilmek adına yeterli nitelikte olmak için her bir bölgeden ulusal finallere giren iki işletmeyle fikirlerini paylaşmaları için seçildi.

Londra Bölgesinden giren 6000 katılımcı arasından Russell Finex, güçlü bir plan vasıtasıyla denizaşırı ekonomilerde büyümeyi hedefleyerek işleme endüstrisine yönelik ısmarlama titreşimli süzgeçler ve hat içi filtrelerin imalatçısı olarak tanınan bölge finalistlerinden birisi olarak seçilmiştir. 18 Nisan 2013 tarihinde, Londra bölgesinden seçilen altı şirket, HSBC Global Bağlantılar yarışmasının finallerinde yer almak amacıyla bir grup HSBC işletme uzmanı karşısında geleceğe dönük büyüme planlarını tanıtmak amacıyla Kanarya Rıhtımı’nda bir araya geldi. Bölge finalistleri, aynı zamanda, şirketlerin dünyanın önde gelen bazı şirketlerinden gelen işletme başkanları ve girişimcileri vasıtasıyla bağlantı kurdukları ve bu şahıslardan görüş aldıkları Uluslararası Borsalar da yer almaya davet edilmektedir. Russell Finex, finalist olarak seçilmemiş olmasına karşın; tecrübemiz, bir şirket olarak ne kadar ilerlemiş olduğumuzu göstermiştir. İthalat pazarları, hala gelişimin ilk aşamalarında ve yurtdışına doğru genişlemek için büyük bir potansiyel mevcut.

“HSBC Global Bağlantılar yarışmasında, bölgemizden katılım gösteren altı bini aşkın yarışmacı arasında bölge finalist olmak, Russell Finex’te küresel pazarlarımızı oluşturmak, geliştirmek ve genişletmek için ortaya koyduğumuz güç, zaman ve efora yönelik bir kanıt niteliğindedir. HSBC, çabalarımızı fark etti ve denizaşırı pazarlarda işlerimizi iyileştirecek olan stratejileri ve çalışma ortaklıklarını geliştirmeye devam etmek bizim elimizde.” Ray Singh – Russell Finex İdari Yönetici